HERO BIBLE Siku, Richard Thomas, Jeff Anderson

Mezinárodně uznávaní umělci svými typickými ilustracemi oživují slavné biblické příběhy.

490 Kč –20 % 390 Kč
Kategorie: Knihy v akci
autor: jeff anderson, richard thomas, siku
? Lubomír Hlavsa, režisér, scénárista, kreslíř: Hero Bible je skutečně vynikajícím akčním zpracováním Knihy knih a fanoušky komiksového žánru určitě velmi potěší. Styl kresby i lettering odpovídá všem „marveelovským náležitostem a je patrné, že se na tvorbě knihy podíleli skuteční profesionálové. Tento komiks vás neuvěřitelně koncentrovaným způsobem provede celou Biblí. Rozhodně doporučuji mladým lidem a nejen jim.
? Michal Apetauer, pastor mládeže Connect Brno (AC): Adam - Earthman. Noe - Rainman. Abraham - Faithman. Petr - Skála. Je moc dobře, že máme možnost mít českou verzi biblických příběhů v moderní komiskové fromě. Kniha je ilustrovaná známými kreslíři a její zpracování je maximálně profi. Sám jsem velkým zastáncem toho, abychom jako církev komunikovali neměnné Boží pravdy způsobem, kterému bude naše společnost rozumět. A to tato kniha rozhodně splňuje. Doporučuji!
počet stran: 192
rok vydání: 2016
rozměry: 19,4 × 25,7 cm
vazba: pevná
isbn: 978-80-87282-25-0
výtvarný doprovod: Siku, Jeff Anderson
? Ondřej Szturc, pastor mládeže ESK Havířov: HERO BIBLE je ideální dárek pro teenagera, který má rád komiksy. Kvalitní zpracování se čte jedním dechem. Hero Bible vypravuje biblické příběhy a popisuje postavy Bible poutavým moderní způsobem, který vzbuzuje zájem a emoce a zachovává jasné poselství a obsah.
HERO BIBLE  Siku, Richard Thomas, Jeff Anderson
490 Kč –20 %

Od největších hrdinů po nejhorší padouchy… Bible, jak jste ji ještě nečetli! Hrdinové biblických příběhů nebyli dokonalí, ale rozhodně nebyli nudní. Některým dala víra sílu pomáhat lidem a postavit se zlu. Jiní naopak podlehli temné síle. Něco ale stále chybělo… Hlavní hrdina. A jeho největší bitva.

Mezinárodně uznávaní umělci Siku (Soudce Dredd, Manga Bible) a Jeff Anderson (Transformers, The Lion Graphic Bible) svými typickými ilustracemi oživují slavné biblické příběhy.

Komiksová kniha o hrdinech z Knihy knih - Hero Bible
Biblion

Když kohout zakokrhal na Skálu
Katolický týdeník

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu