Opři se o mě - Evangelium podle U2 Greg Garrett

Položka byla vyprodána…
219 Kč
Kategorie: Knihy
autor: greg garrett
? Ladislav Heryán katolický kněz, „pastor undergroundu“: U2 jsou výzvou k dospělému křesťanství, lidsky přirozenému, a proto prostému, výzvou k životu stejně strhujícímu jako jejich hudba.
? Petr Vizina vedoucí kulturní redakce ČT: U2 mohou někomu připadat bombastičtí, zpěvák Bono jako pop-star s mesiášským komplexem.  Ale nikdy nebyli lhostejní a nikdy nebyli bohorovní. Tato kniha předává čtenářům mimořádnou lekci, odhalenou v písních U2. Je možné spojit ambice s pokorou? Jde o dobrodružnou literaturu!
překlad: Tomáš Staněk
počet stran: 168
rok vydání: 2014
rozměry: 12 × 18 cm
vazba: brožovaná
isbn: 978-80-87282-17-5
Položka byla vyprodána…

Kapela U2 si našla milióny fanoušků po celém světě, a to nejen díky vynikajícím textům a melodiím, ale také díky duchovnímu poselství, které se dotýká člověka na nejhlubší, bytostné rovině. Vliv U2 daleko přesahuje hranice popkultury. Jejich písně povzbudily mnohé posluchače k tomu, aby své přesvědčení proměnili v činy, aby se vydali na pomoc chudým a znevýhodněným. Tato kniha se vydává po stopách zásadních duchovních témat, kterými se U2 zabývají nejen ve své hudbě, ale i v životě: víra, komunita a spravedlnost. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu