Pavlovy rané listy Studijní Bible21

Svazek Studijní Bible21: Pavlovy rané listy zahrnuje listy Galatským, 1. a 2. Tesalonickým.

199 Kč –10 % 179 Kč
Kategorie: Studijní Bible21
počet stran: 38
rok vydání: 2024
rozměry: 17 x 23 cm
vazba: sešitová brožura
isbn: 978-80-88642-07-7
tisk: dvoubarevný
Čtečka: <div style="position:relative;padding-top:max(60%,326px);height:0;width:100%"><iframe allow="clipboard-write" sandbox="allow-top-navigation allow-top-navigation-by-user-activation allow-downloads allow-scripts allow-same-origin allow-popups allow-modals allow-popups-to-escape-sandbox allow-forms" allowfullscreen="true" style="position:absolute;border:none;width:100%;height:75%;left:0;right:0;top:0;bottom:0;" src="https://e.issuu.com/embed.html?backgroundColor=%23F4F4F4&d=rane_listy&hideIssuuLogo=true&u=biblion.cz"></iframe></div>
Rané listy obalka
199 Kč –10 %

Svazek Studijní Bible21: Pavlovy rané listy zahrnuje listy Galatským, 1. a 2. Tesalonickým.

Studijní Bible21 přináší spojení moderního překladu Bible21 s rozsáhlým poznámkovým aparátem populární NLT Study Bible, který překládáme z angličtiny a adaptujeme pro náš český kontext. Čtenář v této budoucí jednosvazkové publikaci najde všechny základní pomůcky ke studiu a porozumění Písma – úvody k jednotlivým biblickým knihám, průběžné výkladové poznámky, tematické studie, medailonky osobností, časové osy, mapky, ilustrace, slovníček, konkordanci a mnoho dalšího.

Specifikem této studijní Bible je kombinace akademické odbornosti (jde o dílo téměř stovky uznávaných teologů a biblistů) a zároveň přístupnosti široké škále čtenářů (je psaná populárně-naučným stylem umožňujícím studium i dosud nezasvěceným čtenářům). Více o anglické předloze a jejích autorech najdete na stránce www.nltstudybible.com.

Připravovaná Studijní Bible21 nabídne v českém prostředí unikátní pomůcku pro studium Písma, užitečnou pro kazatele, vedoucí skupinek biblického studia, laiky i úplné začátečníky, kteří Bibli možná dosud nečetli, protože se obávali, že jí neporozumí.

Jednotlivé svazky Studijní Bible21 vycházejí díky podpoře Nadačního fondu Bible21. Nákupem můžete také vy podpořit kompletní vydání Studijní Bible21. Staňte se pravidelnými dárci projektu, nebo pošlete jednorázový příspěvek:

Chci podpořit vydání Studijní Bible21

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu