Studijní Bible21: Vězeňské listy

Svazek Studijní Bible21: Vězeňské listy zahrnuje listy Efeským, Filipským, Koloským a Filemonovi.

149 Kč –33 % 99 Kč
Kategorie: Nový zákon
počet stran: 44
rok vydání: 2020
rozměry: 17 x 23 cm
vazba: brožovaná
tisk: dvoubarevný
Studijní Bible21: Vězeňské listy
149 Kč –33 %

Svazek Studijní Bible21: Vězeňské listy zahrnuje listy Efeským, Filipským, Koloským a Filemonovi.

Studijní Bible21 přináší spojení moderního překladu Bible21 s rozsáhlým poznámkovým aparátem populární NLT Study Bible, který překládáme z angličtiny a adaptujeme pro náš český kontext. Čtenář v této jednosvazkové publikaci najde všechny základní pomůcky ke studiu a porozumění Písma – úvody k jednotlivým biblickým knihám, průběžné výkladové poznámky, tematické studie, medailonky osobností, časové osy, mapky, ilustrace, slovníček, konkordanci a mnoho dalšího.

Specifikem této studijní Bible je kombinace akademické odbornosti (jde o dílo téměř stovky uznávaných teologů a biblistů z širokého evangelikálního spektra) a zároveň přístupnosti široké škále čtenářů (je psaná populárně-naučným stylem umožňujícím studium i dosud nezasvěceným čtenářům). Více o anglické předloze a jejích autorech najdete na stránce www.nltstudybible.com.

Připravovaná Studijní Bible21 nabídne v českém prostředí unikátní pomůcku pro studium Písma, užitečnou pro kazatele, vedoucí skupinek biblického studia, laiky i úplné začátečníky, kteří Bibli možná dosud nečetli, protože se obávali, že ji neporozumí.

Jednotlivé svazky Studijní Bible21 vycházejí díky podpoře Nadačního fondu Bible21. Nákupem můžete také vy podpořit kompletní vydání Studijní Bible21. Staňte se pravidelnými dárci projektu:

Chci podpořit vydání Studijní Bible21

 
 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu