Kniha Daniel Studijní Bible21

Studijní Bible21 přináší spojení textu Bible21 s rozsáhlým poznámkovým aparátem populární studijní Bible NLT Study Bible.

149 Kč –33 % 99 Kč
Kategorie: Studijní Bible21
počet stran: 44
rok vydání: 2017
rozměry: 17 × 23 cm
vazba: brožovaná
isbn: 978-80-87282-31-1
Kniha Daniel  Studijní Bible21
149 Kč –33 %

Daniel žil od raného mládí v Babylonu, zatímco svaté město Jeruzalém leželo v troskách. Boží lid živořil v babylonském vyhnanství. Daniel byl zajatcem a posléze vládním úředníkem, kterému Bůh ve zvláštních poselstvích zjevil svou moc a své dějinné záměry. 

Danielův Bůh je vždy přítomný tam, kde bychom jej nejméně čekali: v kusu skály, v peci krematoria, na stěně královského paláce, v jámě s divokými šelmami...
John E. Goldingay

Studijní Bible21 přináší spojení moderního překladu Bible21 s rozsáhlým poznámkovým aparátem populární NLT Study Bible, který překládáme z angličtiny a adaptujeme pro náš český kontext. Čtenář v této budoucí jednosvazkové publikaci najde všechny základní pomůcky ke studiu a porozumění Písma – úvody k jednotlivým biblickým knihám, průběžné výkladové poznámky, tematické studie, medailonky osobností, časové osy, mapky, ilustrace, slovníček, konkordanci a mnoho dalšího.

Specifikem této studijní Bible je kombinace akademické odbornosti (jde o dílo téměř stovky uznávaných teologů a biblistů) a zároveň přístupnosti široké škále čtenářů (je psaná populárně-naučným stylem umožňujícím studium i dosud nezasvěceným čtenářům). Více o anglické předloze a jejích autorech najdete na stránce www.nltstudybible.com.

Připravovaná Studijní Bible21 nabídne v českém prostředí unikátní pomůcku pro studium Písma, užitečnou pro kazatele, vedoucí skupinek biblického studia, laiky i úplné začátečníky, kteří Bibli možná dosud nečetli, protože se obávali, že jí neporozumí.

Jednotlivé svazky Studijní Bible21 vycházejí díky podpoře Nadačního fondu Bible21. Nákupem můžete také vy podpořit kompletní vydání Studijní Bible21. Staňte se pravidelnými dárci projektu, nebo pošlete jednorázový příspěvek:

Chci podpořit vydání Studijní Bible21

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu