Bible: kapesní průvodce Michael Keene

Kapesní průvodce historickým a kulturním pozadím nejčtenější knihy všech dob.

99 Kč –10 % 89 Kč
Kategorie: Duchovní literatura
autor: michael keene
? Karel Řežábek, pastor KS Plzeň: Když jsem dostal do ruky publikaci Bible – Kapesní průvodce, zajásal jsem: To je přesně to, co jsem hledal. Kniha o Bibli, která není ani pro teology ani pro malé děti, ale pro ,normálního člověka‘, jeho jazykem, a ještě ve formátu (téměř) kapesním. Doporučuji.
překlad: Miroslava Čejková
počet stran: 160
rok vydání: 2011
rozměry: 12,5 x 18 cm
vazba: brožovaná
isbn: 978-80-87282-08-3
Čtečka: <div style="position:relative;padding-top:max(60%,326px);height:0;width:100%"><iframe allow="clipboard-write" sandbox="allow-top-navigation allow-top-navigation-by-user-activation allow-downloads allow-scripts allow-same-origin allow-popups allow-modals allow-popups-to-escape-sandbox allow-forms" allowfullscreen="true" style="position:absolute;border:none;width:100%;height:75%;left:0;right:0;top:0;bottom:0;" src="https://e.issuu.com/embed.html?backgroundColor=%23F4F4F4&d=bible_-_kapesni_pru_vodce&hideIssuuLogo=true&hideShareButton=true&u=biblion.cz"></iframe></div>
Bible: kapesní průvodce  Michael Keene
99 Kč –10 %

Bible je nejrozšířenější knihou na světě. Ale kolik toho o ní skutečně víme? Jak vznikla? Jaké texty obsahuje? Jaké má historické a kulturní pozadí? Jaké vliv měla v průběhu staletí a vývoj společnosti? Právě na tyto a mnohé další otázky odpovídá tato knížka.

Potřebujete se vyznat v Bibli? Hledáte stručné a přehledné informace o jejím obsahu? Chcete se zorientovat v dobovém a zeměpisném kontextu biblických vyprávění? Pak je tato bohatě ilustrovaná publikace přesně pro vás.

  • čtivý a stručný text
  • slovníček klíčových slov
  • barevné fotografie
  • přehledné mapky, diagramy a časové osy
  • atraktivní design na křídovém papíře 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu