Podstata křesťanství N. T. Wright

V čem spočívá křesťanská víra a jak podle ní dnes žít? Přední biblista nabízí svůj pohled všem hledajícím i skeptikům.

Vazba
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
199 Kč od 199 Kč –10 % - až –10 % 179 Kč 199 Kč od 179 Kč
Kategorie: Duchovní literatura
autor: nicholas. t. wright
? Lukáš Targosz, pastor AC Element, Hradec Králové: Nejnovější česky vydaná kniha anglického teologa N. T. Wrighta je dostatečně hluboká, aby uspokojila náročné čtenáře v kterémkoli v bodě jejich duchovní cesty. Přitom je přívětivá svým stylem i délkou, takže se čte jedním dechem - což je skvělá kombinace. Rozhodně doporučuji.
? Prof. Pavel Hošek, Ph.D., vedoucí katedry religionistiky, ETF UK: Nad knihami s názvem jako Podstata křesťanství si člověk klade otázku: Copak to vůbec jde říct srozumitelně? Jde. Wright to umí. Vtipně, výstižně, poutavě, bez zbytečného filosofování, prakticky, konkrétně. Je to radost číst. A překlad se povedl.
překlad: Dan Drápal
počet stran: 248
rok vydání: 2019
rozměry: 12 x 18 cm
vazba: brožovaná
isbn: 978-80-87282-45-8
formát e-knihy: epub
Čtečka: <div style="position:relative;padding-top:max(60%,326px);height:0;width:100%"><iframe allow="clipboard-write" sandbox="allow-top-navigation allow-top-navigation-by-user-activation allow-downloads allow-scripts allow-same-origin allow-popups allow-modals allow-popups-to-escape-sandbox allow-forms" allowfullscreen="true" style="position:absolute;border:none;width:100%;height:75%;left:0;right:0;top:0;bottom:0;" src="https://e.issuu.com/embed.html?backgroundColor=%23F4F4F4&d=podstata_kr_est_anstvi_&hideIssuuLogo=true&hideShareButton=true&u=biblion.cz"></iframe></div>
Podstata křesťanství  N. T. Wright
199 Kč od 199 Kč –10 % - až –10 %

Od doby C. S. Lewise a jeho díla K jádru křesťanství se neobjevila kniha tak významného myslitele, který by si vzal za úkol vysvětlit současné generaci čtenářů, v čem spočívá křesťanská víra a jak podle ní dnes žít. Přední novozákonní badatel 21. století, anglikánský biskup N. T. Wright ve svém bestselleru Podstata křesťanství toto vysvětlení nabízí hledajícím i skeptikům a přináší novou inspiraci i dlouholetým věřícím.

Zdeněk A. Eminger: Abychom se nezbláznili, hledejme podstatu křesťanství
Křesťanská revue

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu