Ester (e-kniha) Jana Šrámková

Příběhem občansky angažované královny Ester provází spisovatelka, scénáristka a teoložka Jana Šrámková.

169 Kč –30 % 118 Kč
Kategorie: E-knihy
autor: jana šrámková
? Prof. Pavel Hošek, Ph.D., vedoucí katedry religionistiky, ETF UK: Biblický příběh královny Ester se v jejích rukou jako mávnutím kouzelného proutku stává aktuální výzvou a naléhavou otázkou nad zaběhlými způsoby myšlení a jednání tady a teď.
? Zdeněk A. Eminger, teolog: Jana Šrámková s obzvláštní citlivostí vidí drobná znamení dobra a milosrdenství, která nakonec vždycky zvítězí nad těmi, kdo se v touze po moci utrhli ze řetězu.
počet stran: 76
rok vydání: 2021
isbn: 978-80-87282-97-7
výtvarný doprovod: Cristo del Risco
formát: epub
Čtečka: <div style="position:relative;padding-top:max(60%,326px);height:0;width:100%"><iframe allow="clipboard-write" sandbox="allow-top-navigation allow-top-navigation-by-user-activation allow-downloads allow-scripts allow-same-origin allow-popups allow-modals allow-popups-to-escape-sandbox allow-forms" allowfullscreen="true" style="position:absolute;border:none;width:100%;height:75%;left:0;right:0;top:0;bottom:0;" src="https://e.issuu.com/embed.html?backgroundColor=%23F4F4F4&d=ester&hideIssuuLogo=true&hideShareButton=true&pageNumber=8&u=biblion.cz"></iframe></div>
Ester (e-kniha)  Jana Šrámková
E-kniha
169 Kč –30 %

Spisovatelka, scénáristka a teoložka Jana Šrámková zve čtenáře ke dvacetidenní pouti starozákonní knihou Ester. Neocitáme se ovšem v dávné a nepřístupné minulosti, která dovede omámit svou těžkou vůní, ale vyčpí stejně rychle, jako se zavře kniha. Ester, občansky angažovaná královna, zdaleka nehodlá své čtenáře ukolébat, naopak: příběh odvážně překračuje hranice své doby. Jana Šrámková tuto výzvu zprostředkovává jasným i citlivým hlasem a hlavně: současným, osobitým jazykem, který je přístupný každému bez výjimky.

Ester. Pohled za oponu příběhu slavné židovské Šahrazád. Ponížení a strach. Pochlebování a genocida. Těžké vůně a ukrytý Bůh. Příběhem občansky angažované královny provází spisovatelka, scénáristka a teoložka Jana Šrámková.

Dennodenně. Pradávné příběhy brýlemi současných inspirativních osobností. Text biblických knih ve stravitelných denních porcích. Komentáře, které vtahují text na kolbiště současného světa. Bible čtená tady a teď.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu