Píseň písní (e-kniha) Martina Viktorie Kopecká

Farářka Martina Viktorie Kopecká jde na dřeň biblické knihy o lásce, která je „silnější než smrt“.

199 Kč
Kategorie: E-knihy
autor: martina v. kopecká
počet stran: 104
rok vydání: 2022
isbn: 978-80-87282-98-4
výtvarný doprovod: Kristýna Plíhalová
formát: epub
Čtečka: <div style="position:relative;padding-top:max(60%,326px);height:0;width:100%"><iframe allow="clipboard-write" sandbox="allow-top-navigation allow-top-navigation-by-user-activation allow-downloads allow-scripts allow-same-origin allow-popups allow-modals allow-popups-to-escape-sandbox allow-forms" allowfullscreen="true" style="position:absolute;border:none;width:100%;height:75%;left:0;right:0;top:0;bottom:0;" src="https://e.issuu.com/embed.html?backgroundColor=%23F4F4F4&d=pi_sen_pi_sni_&hideIssuuLogo=true&hideShareButton=true&pageNumber=8&u=biblion.cz"></iframe></div>
Píseň písní (e-kniha)  Martina Viktorie Kopecká
E-kniha

Píseň písní. Číst tuto sbírku milostných veršů je jako projít se rozkvetlou zahradou. Osvěžit se granátovými jablky, vínem, medem a kořením. Oslavit lásku v mnoha jejích podobách. Nechat se jí proměnit. K rozjímání nad tou nejpůvabnější ze všech písní zve husitská farářka Martina Viktorie Kopecká.

Dennodenně. Pradávné příběhy brýlemi současných inspirativních osobností. Text biblických knih ve stravitelných denních porcích. Komentáře, které vtahují text na kolbiště současného světa. Bible čtená tady a teď.

Milostná poezie v Bibli? Vychází komentář Martiny Viktorie Kopecké k Písni písní
Biblion.cz

Martina Viktorie Kopecká v DVTV

Píseň písní pro ty, kdo o lásce sní, prožívají ji nebo na ni vzpomínají
Proboha.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu