Rút (e-kniha) Saša Jacobea

Kniha s těžkým začátkem a nadějným průběhem i koncem. Příběhem statečné a odhodlané konvertitky provází Saša Jacobea.

169 Kč –30 % 118 Kč
Kategorie: E-knihy
autor: saša jacobea
počet stran: 108
rok vydání: 2023
isbn: 978-80-88642-05-3
výtvarný doprovod: Oldřich Holinka
Čtečka: <div style="position:relative;padding-top:max(60%,326px);height:0;width:100%"><iframe allow="clipboard-write" sandbox="allow-top-navigation allow-top-navigation-by-user-activation allow-downloads allow-scripts allow-same-origin allow-popups allow-modals allow-popups-to-escape-sandbox allow-forms" allowfullscreen="true" style="position:absolute;border:none;width:100%;height:75%;left:0;right:0;top:0;bottom:0;" src="https://e.issuu.com/embed.html?backgroundColor=%23F4F4F4&d=ru_t&hideIssuuLogo=true&hideShareButton=true&pageNumber=8&u=biblion.cz"></iframe></div>
formát: epub, mobi, pdf
Rút obálka
E-kniha
169 Kč –30 %

Rút. Kniha, která zdánlivě vypráví příběh jedné rodiny. Čtenář v ní však může objevit pozvání, aby se vystavil tématům, jako jsou umírání a smrt, předsudky, vztah k cizincům nebo nakládání s vlastním dostatkem. A taky leccos o laskavosti, věrnosti a podnikavosti. Kniha s těžkým začátkem a nadějným průběhem i koncem. Příběhem statečné a odhodlané konvertitky provází evangelická farářka Saša Jacobea.

Dennodenně. Pradávné příběhy brýlemi současných inspirativních osobností. Text biblických knih ve stravitelných denních porcích. Komentáře, které vtahují text na kolbiště současného světa. Bible čtená tady a teď.

youtube

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu