Láska vítězí (e-kniha) Rob Bell

Kniha o nebi, pekle a osudu každého člověka. Láska vítězí je nejznámější a nejkontroverznější knihou Roba Bella.

199 Kč
Kategorie: E-knihy
autor: rob bell
? Zdeněk A. Eminger, teolog: Pokud se sami podivujete nad černobílým, monologickým křesťanstvím, které se umí pouze vymezovat vůči druhým a které vůbec nepochybuje, že vlastní nezpochybnitelnou pravdu, jste na správném místě.
? Lukáš Targosz, pastor AC Element: Každý člověk má oblíbený způsob učení se novým myšlenkám. Někdo musí nejprve zažít jejich dopad, jinému stačí vysvětlení a diskuse. Já patřím mezi ty, kteří se nejlépe učí provokací. Proto rád čtu Roba Bella. Připravte se na to, být (vy)provokovaní.
překlad: Alexandr Flek
počet stran: 248
rok vydání: 2021
isbn: 978-80-87282-61-8
formát e-knihy: epub
Čtečka: <div style="position:relative;padding-top:max(60%,326px);height:0;width:100%"><iframe allow="clipboard-write" sandbox="allow-top-navigation allow-top-navigation-by-user-activation allow-downloads allow-scripts allow-same-origin allow-popups allow-modals allow-popups-to-escape-sandbox allow-forms" allowfullscreen="true" style="position:absolute;border:none;width:100%;height:75%;left:0;right:0;top:0;bottom:0;" src="https://e.issuu.com/embed.html?backgroundColor=%23F4F4F4&d=la_ska_vi_te_zi_&hideIssuuLogo=true&hideShareButton=true&u=biblion.cz"></iframe></div>
Láska vítězí (e-kniha)  Rob Bell
E-kniha

Láska vítězí je nejznámější a nejkontroverznější knihou Roba Bella. Čtivě analyzuje nejen různá pojetí nebe a pekla, ale především různá pojetí Boha a víry v něj. Zpochybňuje zažité představy o spáse a zatracení a nachází v Bibli i v křesťanské tradici evangelium, které je „mnohem lepší zprávou, než jsme čekali“.

"Obrovská spousta lidí slyšela z kazatelen i odjinud, že vyvolenou hrstku křesťanů čeká věčný pokoj a radost na místě zvaném nebe, zatímco zbytek lidstva stráví věčnost v pekelných mukách bez jakékoli naděje. Jenže tahle scestná, toxická a totálně odpuzující představa ve výsledku brání šíření Ježíšova nakažlivého poselství lásky, míru, odpuštění a radosti, které tenhle svět tolik potřebuje.
Proto vznikla tahle knížka."

Rob Bell

Je Bůh láska navěky, nebo jen dokud neumřeme?
Biblion.cz

Zdeněk A. Eminger: Láska vítězí. Nad knihou Roba Bella
Christnet.cz

Daniel Kvasnička: Zapeklité peklo
blog.respekt.cz

Pavel Černý: Pouze láska vítězí?
Křesťan Dnes

Hanka Svanovská: Láska vítězí v Knihovničce
Proglas.cz

Ivan Štampach: Láska vítězí – nová podoba evangelikálního křesťanství
Náboženský infoservis

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu