Listy z Kostnice Jan Hus

Drobná knížka přibližuje myšlení českého myslitele, který se stal symbolem zápasu svědomí jednotlivce s mocenskou elitou.

219 Kč –10 % 197 Kč
Kategorie: Malá edice klasiků
autor: jan hus
překlad: Alexandr Flek
počet stran: 200
rok vydání: 2021
rozměry: 10 x 15 cm
vazba: pevná
isbn: 978-80-87282-73-1
Čtečka: <div style="position:relative;padding-top:max(60%,326px);height:0;width:100%"><iframe allow="clipboard-write" sandbox="allow-top-navigation allow-top-navigation-by-user-activation allow-downloads allow-scripts allow-same-origin allow-popups allow-modals allow-popups-to-escape-sandbox allow-forms" allowfullscreen="true" style="position:absolute;border:none;width:100%;height:75%;left:0;right:0;top:0;bottom:0;" src="https://e.issuu.com/embed.html?backgroundColor=%23F4F4F4&d=listy_z_kostnice&hideIssuuLogo=true&hideShareButton=true&pageNumber=8&u=biblion.cz"></iframe></div>
Listy z Kostnice  Jan Hus
219 Kč –10 %

Nové vydání Husových Listů z Kostnice zprostředkuje současnému čtenáři myšlení významného českého kněze, kazatele, teologa a myslitele, který se stal symbolem zápasu svědomí jednotlivce s mocenskou elitou.

Jan Hus, oproštěný od nánosů historických a ideologických interpretací, k nám v těchto osobních výpovědích hovoří naléhavě a přitom hluboce lidsky. Jeho svědectví o životě v pravdě je inspirativní výzvou každému čtenáři i po šesti staletích od jeho smrti.

Vybral, do současné češtiny převedl a poznámkami opatřil Alexandr Flek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu