Radikální učedník John Stott

John Stott, anglikánský pastor, teolog a osobní kaplan královny Alžběty II., uzavírá své celoživotní dílo.

215 Kč –29 % 151 Kč
Kategorie: Malá edice klasiků
autor: john stott
překlad: Zuzana Kempná
počet stran: 200
rok vydání: 2021
rozměry: 10 x 15 cm
vazba: pevná
isbn: 978-80-87282-76-2
tisk: dvoubarevný
výtvarný doprovod: Magdalana Rutová
Čtečka: <div style="position:relative;padding-top:max(60%,326px);height:0;width:100%"><iframe allow="clipboard-write" sandbox="allow-top-navigation allow-top-navigation-by-user-activation allow-downloads allow-scripts allow-same-origin allow-popups allow-modals allow-popups-to-escape-sandbox allow-forms" allowfullscreen="true" style="position:absolute;border:none;width:100%;height:75%;left:0;right:0;top:0;bottom:0;" src="https://e.issuu.com/embed.html?backgroundColor=%23F4F4F4&d=radika_lni_uc_edni_k&hideIssuuLogo=true&hideShareButton=true&pageNumber=8&u=biblion.cz"></iframe></div>
Radikální učedník  John Stott
215 Kč –29 %

John Stott, anglikánský pastor, teolog a osobní kaplan královny Alžběty II., uzavírá své celoživotní dílo knihou Radikální učedník. Není mnohomluvný ani vyhýbavý, jeho poselství je jasné a současné. Výzva ke kristovské radikalitě je především výzvou k blízkosti: lidské bídě i strádající Zemi. John Stott ukazuje novodobé učednictví jako ochotu ke skromnosti, sociální a environmentální odpovědnosti, to vše s důvěrou v milujícího Boha.

Pavel Černý je teolog a kazatel Církve bratrské. Působí také jako pedagog v Evangelikálním teologickém semináři v Praze, kde přednáší na Katedře praktické teologie. Dlouhodobě se zabývá misií v současných českých podmínkách, pastorací a ekumenou.

Video záznam z uvedení knihy. Promluvili Šrámková, Flek, Černý, Novák a Hošek
YouTube

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu