Překvapivá naděje N. T. Wright

Zásadní kniha předního anglikánského teologa představuje detailní pohled na otázky smrti, vzkříšení a obnovy celého stvoření.

Vazba
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
199 Kč od 199 Kč –10 % - až –10 % 179 Kč 199 Kč od 179 Kč
Kategorie: Duchovní literatura
autor: nicholas. t. wright
? Prof. Pavel Hošek, Ph.D. vedoucí katedry religionistiky, ETF UK: Vydání této knihy patří mezi přelomové události novodobých křesťanských dějin. N. T. Wright vynáší na světlo pozapomenuté a přehlížené poklady biblické moudrosti, takže najednou znějí nově, překvapivě a neuvěřitelně aktuálně.
? Lukáš Targosz, M.A., pastor, AC Element, Hradec Králové: Nejlepší dílo o věčné naději, síle vzkříšení, obnově těžce zkoušeného světa a věčném manželství mezi nebem a zemí. Každý křesťan by se měl popasovat s touto skvěle zpracovanou knihou.
překlad: Dan Drápal
počet stran: 352
rok vydání: 2018
rozměry: 12 × 18 cm
vazba: brožovaná
isbn: 978-80-87282-34-2
Čtečka: <div style="position:relative;padding-top:max(60%,326px);height:0;width:100%"><iframe allow="clipboard-write" sandbox="allow-top-navigation allow-top-navigation-by-user-activation allow-downloads allow-scripts allow-same-origin allow-popups allow-modals allow-popups-to-escape-sandbox allow-forms" allowfullscreen="true" style="position:absolute;border:none;width:100%;height:75%;left:0;right:0;top:0;bottom:0;" src="https://e.issuu.com/embed.html?backgroundColor=%23F4F4F4&d=pr_ekvapiva_nade_je&hideIssuuLogo=true&hideShareButton=true&u=biblion.cz"></iframe></div>
Překvapivá naděje  N. T. Wright
199 Kč od 199 Kč –10 % - až –10 %

Máme odejít do nebe, nebo má přijít nebe k nám? A jaký vliv má tato otázka na naše životy tady a teď? Zásadní kniha předního anglikánského teologa představuje detailní pohled na otázky smrti, vzkříšení a obnovy celého stvoření.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu