Králův kříž Timothy Keller

Známý manhattanský pastor a myslitel označovaný za „C. S. Lewise 21. století“ přináší překvapivě svěží pohled na Ježíše.

Položka byla vyprodána…
250 Kč –20 % 200 Kč
Kategorie: Duchovní literatura
autor: timothy keller
? Prof. PhDr. Tomáš Halík, Th.D. prezident České křesťanské akademie: Králův kříž je čtivým populárním komentářem k evangelijnímu příběhu, který může být jak vhodným doprovázejícím úvodem pro toho, kdo bere Nový zákon do ruky poprvé, tak osvěžujícím zdrojem nových, mnohdy překvapujících pohledů i pro ty, kterým je biblický text důvěrně znám. Kellerova kniha je teologicky solidní, badatelsky fundovaná a nesmírně čtivá.
? Mgr. Pavol Bargár, Th.D. Středoevropské centrum misijních studií: Nemusíte s autorem ve všem souhlasit, aby se pro vás Králův kříž stal zdrojem inspirace a poučení ve vašem osobním duchovním růstu.
překlad: Zuzana Kempná
počet stran: 264
rok vydání: 2012
rozměry: 12 x 18 cm
vazba: brožovaná
isbn: 978-80-87282-10-6
Čtečka: <div style="position:relative;padding-top:max(60%,326px);height:0;width:100%"><iframe allow="clipboard-write" sandbox="allow-top-navigation allow-top-navigation-by-user-activation allow-downloads allow-scripts allow-same-origin allow-popups allow-modals allow-popups-to-escape-sandbox allow-forms" allowfullscreen="true" style="position:absolute;border:none;width:100%;height:75%;left:0;right:0;top:0;bottom:0;" src="https://e.issuu.com/embed.html?backgroundColor=%23F4F4F4&d=kra_lu_v_kr_i_z_&hideIssuuLogo=true&hideShareButton=true&u=biblion.cz"></iframe></div>
Položka byla vyprodána…
Králův kříž  Timothy Keller
250 Kč –20 %

Známý manhattanský pastor a myslitel označený časopisem Newsweek za „C. S. Lewise 21. století“ předkládá čtenářům překvapivě svěží pohled na Ježíše Krista, v jehož příběhu vidí klíč ke smyslu našeho života i světa. Tak jako ostatní jeho knihy i tato je určena všem přemýšlivým čtenářům – věřícím, duchovně hledajícím i skeptikům.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu