Svatý sex Debra Hirsch

Kniha s otevřeností a pochopením otevírá otázky genderu, sexuální orientace a další ožehavá témata.

Vazba
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
199 Kč od 199 Kč –10 % - až –10 % 179 Kč 199 Kč od 179 Kč
Kategorie: Duchovní literatura
autor: debra hirsch
? Ivan Štampach, religionista (Dingir): Kniha je pečlivá, autorka si nic neusnadňuje, přitom je čtivá, nevyžaduje nějaké předchozí studium problematiky. Poskytuje nový pohled na partnerské soužití dovnitř společenství křesťanů, a zdá se, že na ně se napřed obrací, ale i lidem, kteří by si chtěli udělat o možných křesťanských postojích jasno spíše zvenčí.
? Zdeněk A. Eminger, teolog (Christnet): Hirsch s vámi projde na pozadí svého dobrodružného života vším, na co se odvážíte zeptat. A nebudete zklamáni. I když sama prožila dospívání, v němž byl nevázaný sex nedílnou součástí subkultury, v níž žila, myšlenkový a duchovní pokrok, kterého po svém obrácení dosáhla, má v sobě cosi z velkých biblických příběhů.
překlad: Jan Škrob
počet stran: 248
rok vydání: 2020
rozměry: 12 × 18 cm
vazba: brožovaná
isbn: 978-80-87282-54-0
? Ondrej Kolárovský, teolog, kazatel, zakladatel thinktanku idea-list: Je len málo kníh, kde sa slová sex či sexualita tak často opakujú na každej stránke. A predsa je to kniha nie telesná, ale hlboko duchovná.
Čtečka: <div style="position:relative;padding-top:max(60%,326px);height:0;width:100%"><iframe allow="clipboard-write" sandbox="allow-top-navigation allow-top-navigation-by-user-activation allow-downloads allow-scripts allow-same-origin allow-popups allow-modals allow-popups-to-escape-sandbox allow-forms" allowfullscreen="true" style="position:absolute;border:none;width:100%;height:75%;left:0;right:0;top:0;bottom:0;" src="https://e.issuu.com/embed.html?backgroundColor=%23F4F4F4&d=svaty_sex&hideIssuuLogo=true&hideShareButton=true&pageNumber=4&u=biblion.cz"></iframe></div>
Svatý sex  Debra Hirsch
199 Kč od 199 Kč –10 % - až –10 %

O čem dnešní společnost mluví, píše, vášnivě diskutuje a točí filmy? O sexu a sexualitě. O čem církev zarytě mlčí? O sexu a sexualitě. 
Pokud ale člověka stvořil Bůh, je také autorem sexu! A pokud je člověk Božím obrazem, pak lidská sexualita, stejně jako spiritualita, vypovídají o našem Stvořiteli. Jsme povoláni ke vztahům, blízkosti a intimitě.

Kniha Svatý sex není příručkou, jak na to. S otevřeností a pochopením otevírá otázky posedlosti církve sexuální čistotou, která místo svobody a zralosti přináší křeč. Řeší otázky genderu, sexuální orientace a další ožehavá témata.

Česká předmluva klinického psychologa a terapeuta Marka Macáka
Biblion

Zdeněk A. Eminger: Sex aneb dělej to nejlíp, jak umíš. Nad knihou Debry Hirsch Svatý sex
Christnet

Ivan Štampach: Může sex být svatý?
Dingir

Jana Plíšková: Neúnavný misionář
Český bratr

Ondrej Kolárovský: Kniha o sexe, ktorá je celkom sexy
Idea-list.sk

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu