Tajemství Vánoc (e-kniha) Timothy Keller

Tajemství Vánoc – existuje vůbec ještě? Timothy Keller nabízí překvapivé čtení nejznámějšího příběhu dějin.

199 Kč
Kategorie: E-knihy
autor: timothy keller
? Zdeněk A. Eminger, teolog: Kellerovy teologické a meditativní texty jdou na hlubinu toho kterého duchovního motivu s odvahou a poctivostí, které se v čase – v němž bylo napsáno a řečeno už úplně všechno – ještě umí dotknout lidského srdce.
překlad: Jan Sušer
počet stran: 200
rok vydání: 2021
isbn: 978-80-87282-80-9
formát e-knihy: epub
Čtečka: <div style="position:relative;padding-top:max(60%,326px);height:0;width:100%"><iframe allow="clipboard-write" sandbox="allow-top-navigation allow-top-navigation-by-user-activation allow-downloads allow-scripts allow-same-origin allow-popups allow-modals allow-popups-to-escape-sandbox allow-forms" allowfullscreen="true" style="position:absolute;border:none;width:100%;height:75%;left:0;right:0;top:0;bottom:0;" src="https://e.issuu.com/embed.html?backgroundColor=%23F4F4F4&d=tajemstvi_va_noc&hideIssuuLogo=true&hideShareButton=true&u=biblion.cz"></iframe></div>
Tajemství Vánoc (e-kniha)  Timothy Keller
E-kniha

Tajemství Vánoc – existuje vůbec ještě? Příběh o Ježíšově narození zná přeci každý zpaměti. Timothy Keller nabízí nové čtení dobře známého vyprávění. To, o čem jsme už tolikrát slyšeli, staví do nového světla a to, co bylo zapomenuté, znovu objevuje. Nabízí se nám možnost znovu zaslechnout dobrou zprávu: Bůh proměňuje svět svou blízkostí, která nikoho nenechává stranou.

Zdeněk A. Eminger: Tajemství Vánoc. Nad knihou Timothyho Kellera
Christnet.eu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu