Labyrintem Bible Daniel Pastirčák

Renomovaný spisovatel a kazatel Daniel Pastirčák zve k takovému čtení Bible, kde litera nezabíjí a Duch oživuje.

390 Kč –10 % 350 Kč
Kategorie: Duchovní literatura
autor: daniel pastirčák
počet stran: 232
rok vydání: 2023
rozměry: 13 x 19 cm
vazba: měkká, šitá
isbn: 978-80-88642-04-6
výtvarný doprovod: Daniel Pastirčák
? Zdeněk A. Eminger, teolog: Autor není typickým advokátem pravdivosti biblických textů a necítí sebemenší potřebu šermovat biblickými citáty tak, aby nějakou myšlenku dokázal, jinou vyvrátil. Snaží se skrze svoji otevřenost, která není v církevním ani společenském prostředí samozřejmá, ukázat, jak se na lidském životě může projevit stále živé a jednající Boží slovo.
Čtečka: <div style="position:relative;padding-top:max(60%,326px);height:0;width:100%"><iframe allow="clipboard-write" sandbox="allow-top-navigation allow-top-navigation-by-user-activation allow-downloads allow-scripts allow-same-origin allow-popups allow-modals allow-popups-to-escape-sandbox allow-forms" allowfullscreen="true" style="position:absolute;border:none;width:100%;height:75%;left:0;right:0;top:0;bottom:0;" src="https://e.issuu.com/embed.html?backgroundColor=%23F4F4F4&d=labyrintem_bible&hideIssuuLogo=true&hideShareButton=true&pageNumber=4&u=biblion.cz"></iframe></div>
labyrintem bible distribuce
390 Kč –10 %

Rozsahem střídmá knížka z pera renomovaného spisovatele a kazatele Daniela Pastirčáka není akademické kompendium ani encyklopedická příručka. Autor v ní zve čtenáře na tematický výlet po třech stezkách, které mapují to nejdůležitější, co v Knize knih najdeme: vztah mezi Stvořitelem a jeho stvořením, identitu člověka rozkročeného mezi dobrem a zlem a nakonec i složité souvislosti mezi svobodou a zákonem. Originálně přitom využívá dialog postav, které od sebe dělily stovky, někdy i tisíce let. Tím, že pojmenovává a objasňuje pnutí mezi jednotlivými biblickými svědky, inspiruje k hlubšímu vnímání toho, jak lidé v průběhu dějin objevovali a stále objevují Boha. Zve nás k takovému čtení Bible, kde se neztratíme v labyrintu dávných textů, ale necháme se vést jejich podivuhodným příslibem až tam, kde litera nezabíjí a Duch oživuje.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu