Naděje navzdory (e-kniha) Timothy Keller

Kniha o realitě vzkříšení a smyslu Velikonoc odhaluje ústřední poselství křesťanské víry.

199 Kč
Kategorie: E-knihy
autor: timothy keller
? Lukáš Targosz, pastor AC Element Hradec Králové: Timothy Keller v úvodu své nové knihy o zmrtvýchvstání píše, že není akademik, ale kazatel. Kéž by ale více akademiků dokázalo psát stejně poutavě, zajímavě a strhujícím způsobem jako on – a kéž by více kazatelů dokázalo kázat stejně hluboce, s kvalitními zdroji a intelektuální poctivostí jako on.
? ThDr. Pavel Černý, Th.D.: Známý teolog a pastor Timothy Keller, který v posledním roce čelí již druhému útoku rakoviny, ve své nové knize promýšlí otázku Kristova a našeho vzkříšení. Ukazuje, že Kristovo vítězství jednoznačně prolomilo hranice mezi smrtí o životem a stalo se tak největší událostí lidských dějin.
překlad: Hana Pospíšilová, Jordan Tomeš
rok vydání: 2021
isbn: 978-80-87282-70-0
formát e-knihy: epub
Čtečka: <div style="position:relative;padding-top:max(60%,326px);height:0;width:100%"><iframe allow="clipboard-write" sandbox="allow-top-navigation allow-top-navigation-by-user-activation allow-downloads allow-scripts allow-same-origin allow-popups allow-modals allow-popups-to-escape-sandbox allow-forms" allowfullscreen="true" style="position:absolute;border:none;width:100%;height:75%;left:0;right:0;top:0;bottom:0;" src="https://e.issuu.com/embed.html?backgroundColor=%23F4F4F4&d=nade_je_navzdory&hideIssuuLogo=true&hideShareButton=true&u=biblion.cz"></iframe></div>
Naděje navzdory (e-kniha)  Timothy Keller
E-kniha

Evangelijní svědectví o Ježíšově zmrtvýchvstání patří k nejpůsobivějším příběhům všech dob. Jednotlivé výpovědi se od sebe v mnohém liší, v jednom se ale shodují: vzkříšeného Krista nejprve nikdo z jeho následovníků nepoznával. Proč tomu tak bylo? V odpovědi na tuto otázku spočívá samotný základ křesťanství.

Po těch slovech se obrátila a uviděla tam stát Ježíše; nevěděla ale, že je to on. (Jan 20:14)

Naděje navzdory je kniha o realitě vzkříšení a smyslu Velikonoc. S fascinujícím porozuměním biblickému textu i našemu aktuálnímu kontextu odhaluje čtenářům ústřední poselství křesťanské víry a představuje světu naději, která změnila – a ještě změní – svět.

Hana Svanovská: Timothy Keller: Naděje navzdory
Proglas.cz

Timothy Keller: Víra navzdory smrti
blog biblion.cz

Zdeněk A. Eminger: Naděje je nedostatkovým zbožím. Nad novou knihou Timothy Kellera
Christnet.eu

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu